Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Pravidla fóra

Pravidla fóra

Tato pravidla vymezují povinnosti všech, kteří navštevují Web Crew. Každý registrovaný uživatel by je měl ctít a respektovat v zájmu zachování kvality fóra.

 

Pravidla

  1. Povinností každého uživatele je brát na vědomí zprávy, upozornění a informace v sekci obecná ustanovení a informace. Tento krok je nezbytný k tomu, aby každý uživatel věděl o nových změnách, povinnostech nebo naopak nových oprávněních.
  2. Každý uživatel je zodpovědný za obsah svého příspěvku. Na stránkách http://www.webcrew.cz se nesmí nacházet warez v jakékoliv podobě. Příspěvky obsahující warez, budou v co nejkratší možné době odstraněny. To samé platí i v případě přímého zobrazování sériových čísel, které je tímto zakázáno. Dále jsou zde zakázány urážky, osočovaní, rasistické a vulgární vyjadřování, hanobení národa, rasy, etnické skupiny, rasová nebo náboženská nenávist, diskriminace, násilí či vše kolem dětské pornografie a zoofílie. Příspěvky v rozporu s tímto pravidlem můžou být bez udání důvodu přesunuty, smazány, nebo může být učiněno jiné opatření k jejich zneplatnění.
  3. Neboť si členů podpory webu vážíme, platí zde dále zákaz používání urážek na adresu všech uživatelů. Zmíněné prohřešky budou ohodnoceny takto: napadání mezi usery : napomenutí moderátorem formou varování přímo v diskuzi nebo upozornění formou SZ. Pokud ani tento způsob varování nepřiměje uživatele ke slušnému chování, následuje BAN na daný nick popřípadě IP adresu.
  4. Živé odkazy (tj. odkazy v tagu URL) jsou povoleny ve všech diskuzních sekcích včetně podpisů. Je však stále zakázáno používat živé odkazy na jiná fóra, konkurenční weby a to i v podpisech! Na obrázky v rozumné velikosti linkované z jiných webů je doporučeno používat tag IMG. V případě velkého obrázku tag CODE. Obrázky lze vkládat také jako přílohy do příspěvků v max. počtu 5.
  5. Jak již bylo uvedeno, každý je odpovědný za obsah svého příspěvku. Diskusní fórum, administrátoři, moderátoři ani poskytovatel hostingu tak nenesou při porušení uvedených pravidel žádnou zodpovědnost. Fórum vzniklo jako otevřený portál pro každého a je jen na Vás čím jej budete plnit.
  6. Celý team (Moderátoři, Administrátoři) dohlíží pravidelně na pořádek na fóru a na základě vlastního úsudku moderují všechna témata a příspěvky. Jakýkoli jejich zásah je brán jako slovo celého týmu a je konečný.
  7. Uživatel, potvrzením registrace dále souhlasí s tím, aby mu byly zasílány oznámení a upozornění e-mailem. Toto nastavení může každý uživatel změnit ve svém profilu v záložce upozornění a email. V tomto případě tak nejde o nevyžádaný spam. V případě potíží využijte náš email: info[zavinac]webcrew.cz
  8. Pokud naleznete příspěvek v rozporu s některým z pravidel, využijte prosím funkci nahlásit moderátorovi a oznamte tuto skutečnost moderátorům. Děkujeme.
  9. Je zakázáno kopírovat jakýkoliv obsah stránek http://www.webcrew.cz bez písemného souhlasu autora dané věci.

WebCrew.cz © 2018 Czech Crew of Webmasters

Share This
Yes No